KONST / Litografier / Litografier 7965179
nr 796 5179
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Litografier, 2 st. Harald Wiberg (1908-1986), signerade och numrerade, motivets mått: 48x66
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 december 2012
kl 17:41:30
200 kr
150 kr
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg